Nowy Partner HEAD Tennis

2019-08-19

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszego nowego Partnera HEAD Tennis 🎾 HEAD to marka, której większości nie trzeba przedstawiać. Firma specjalizuje się w produkcji sprzętu sportowego, a także ubrań sportowych. Marka znana w sportach zimowych ⛷🏂, pływaniu 🏊‍♀️ oraz wszystkich sportach rakietowych z tenisem na czele 🎾 Rakietami HEAD gra między innymi nr 1 na listach ATP Novak Djokovic (zwycięzca 16 turniejów wielkoszlemowych w karierze). Już teraz marce zaufali także młodzi zdolni tenisiści, tacy jak Alexander Zverev, Bianca Adreescu czy Cori Gauff. Niebawem w naszym klubie będzie można przetestować wybrane modele rakiet tenisowych marki HEAD oraz zakupić je w przystępnych cenach. Postaramy się również uzupełniać asortyment w naszym sklepie na ile będzie to możliwe 🙂 Już teraz jesteśmy w stanie sprowadzić na Państwa życzenie wszystkie rzeczy marki head, które znajdują się w oficjalnym katalogu HEAD na stronie https://www.head.com/pl-PL/home/