Regulamin Klubu Sportowego Silesia Club

Właścicielem klubu jest – Silesia Club Tennis & Squash s.c.

1. Każdy Klient zobowiązany jest do przestrzegania godzin otwarcia Klubu. O wszelkich zmianach funkcjonowania SILESIACLUB poinformuje Klienta poprzez zamieszczenie informacji na terenie klubu oraz na stronie internetowej.

2. SILESIACLUB zastrzega sobie prawo do zamknięcia klubu w okresach świątecznych oraz w dni ustawowo wolne od pracy, a także w dni, w których organizowane są turnieje sportowe, imprezy zamknięte bądź prowadzone będą prace konserwacyjne, naprawcze oraz sprzątanie obiektu.

3. W przypadku zamknięcia Klubu i odwołania zajęć z przyczyn leżących po stronie SILESIACLUB, Klient ma prawo do przedłużenia okresu objętego abonamentem o ilość godzin, w których nie mógł skorzystać z zajęć zgodnie z harmonogramem lub do zwrotu gotówki za niewykorzystane godziny.

4. W przypadku rezygnacji klienta z jednej lub kilku godzin w ramach wykupionego abonamentu obowiązują następujące zasady:
– zwrot pieniędzy (tylko w przypadku sprzedaży przez Klub godzin, z których Klient zrezygnował) lub przeniesienie terminu ważności abonamentu (pod warunkiem dysponowania wolnymi terminami rezerwacji)
– rozliczenie abonamentu zgodnie z rezerwacją.

4′. W przypadku dokonania rezerwacji usług świadczonych na terenie SILESIACLUB i nie stawienia się w zarezerwowanym terminie – Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za zarezerwowany termin najpóźniej przy kolejnej wizycie w ośrodku, chyba że Klient anulował swoją rezerwację na co najmniej 24 godziny przed ustalonym terminem.

5. Niewykorzystanie wszystkich godzin abonamentowych w ciągu sezonu letniego lub zimowego powoduje ich przepadek bez zwrotu pieniędzy.

6. SILESIACLUB zastrzega sobie prawo do odmowy wpuszczenia do Klubu i obsłużenia Klienta bez podania przyczyny.

7. Użytkowanie kortów, sal i pomieszczeń SILESIACLUB powinno być zgodne z ich przeznaczeniem. Klienci zobowiązani są do zapoznania się z regulaminami działów Tenis i Squash, przestrzegania wszystkich zaleceń i uwag pracowników SILESIACLUBU, a także do zachowania porządku w szatniach, pod natryskami, w toaletach i saunie oraz do poszanowania wyposażenia SILESIACLUB.

8. Osoby niszczące sprzęt, urządzenia i wyposażenie SILESIACLUB, a także nawierzchnie kortów i ich otoczenie ponoszą odpowiedzialność finansową za wyrządzone szkody.

9. SILESIACLUB nie ponosi odpowiedzialności za wypadki będące wynikiem niestosowania się do niniejszego regulaminu oraz instrukcji zalecanych przez pracowników Klubu.

10. Osoby korzystające z zajęć w SILESIACLUB oświadczają, iż nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania ćwiczeń fizycznych i uprawiają sport na własną odpowiedzialność.

11. Palenie tytoniu, sprzedaż i używanie narkotyków oraz innych środków odurzających bądź dopingujących na terenie Klubu jest surowo zabronione.

12. Członkowie Klubu niestosujący się do tego punktu, zostaną wyproszeni z terenu Klubu.

13. Spożywanie alkoholu i palenie tytoniu możliwe jest wyłącznie w pomieszczeniach do tego wyznaczonych.

14. Bez zgody Właścicieli lub Menadżera Klubu SILESIACLUB zabronione jest wywieszanie plakatów, rozdawanie bądź pozostawianie ulotek reklamowych na terenie Klubu.

15. Miejsca na parkingu Klubu zarezerwowane są dla klientów SILESIACLUB

16. SILESIACLUB nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatniach oraz na terenie Klubu.

17. Każdy klient zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania niniejszego regulaminu.

18. Szczegółowe zasady korzystania z usług obiektu określają regulaminy gry w tenisa i squasha.

Tennis

1. Z kortów tenisowych korzystać mogą tylko klienci którzy dokonają rezerwacji i uiszczą opłatę wg. cennika Korty wynajmowane są na godzinę, co oznacza możliwość korzystania z niego przez 60 minut, liczone od pełnej godziny zegarowej.

2. Rezerwacja kortów odbywa się w sposób:
a) stały – poprzez wykupienie abonamentu
b) jednorazowo – opłacając kort w recepcji.

3. Odrębny cennik obowiązuje w sezonie zimowym tj. od 1 października do 30 kwietnia oraz w sezonie letnim tj. od dnia 1 maja do dnia 30 września.

4. Cennik będzie dostępny w siedzibie klubu oraz na stronie internetowej klubu i wywieszany najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem nowego sezonu.

5. Prawo pierwszeństwa do gry na hali tenisowej w sezonie letnim mają osoby posiadające abonament.

6. Abonament sezonowy dostępny jest w opcji VIP oraz standard. Szczegóły dotyczące obu opcji opisane będą każdorazowo w cenniku.

7. Na kort można wejść 3 minuty przed godziną rozpoczęcia gry, a aktualnie grający zobowiązany jest w tym czasie opuścić kort. Wejście na korty odbywa się tylko po uprzednim zgłoszeniu w recepcji Klubu.

8. Osoby towarzyszące za zgodą SILESIACLUB mogą wejść na kort po uprzednim zgłoszeniu się w recepcji i ewentualnej zmianie obuwia.

9. Klientom, którzy nie opuszczą kortu w pełnej godzinie będą naliczane dodatkowe opłaty proporcjonalnie do czasu przedłużenia gry i ceny jednostkowej wynajmu kortu.

10. Korzystających z kortu obowiązuje sportowy strój tenisowy oraz obuwie przeznaczone do gry w tenisa ziemnego.

11. Przed wejściem na kort wymagana jest zmiana obuwia na tenisowe. Osoby mające zabrudzone obuwie mączką ceglaną lub błotem nie będą wpuszczane na korty co jest jednoznaczne z uiszczeniem opłaty za zarezerwowany lub wcześniej wykupiony kort.

Squash

1. Korzystanie z kortów squash`a możliwe jest po dokonaniu opłaty za ich wynajęcie zgodnie z cennikiem dostępnym w klubie i na stronie internetowej klubu Korty wynajmowane są na godzinę, co oznacza możliwość korzystania z niego przez 60 minut, liczone od pełnej godziny zegarowej.

2. Z kortów do squasha mogą korzystać wyłącznie Klienci posiadający zamienne obuwie sportowe do sportów halowych z kauczukową podeszwą, nie pozostawiające śladów, oznaczone napisem „non marking”. W wypadku nieposiadania odpowiedniego obuwia klub ma prawo odmówić wpuszczenia na kort, co jest jednoznaczne z uiszczeniem opłaty za zarezerwowany lub wcześniej wykupiony kort.

3. Przed rozpoczęciem gry zalecane jest wykonanie rozgrzewki.

4. Ze względów bezpieczeństwa wskazana jest gra w okularach ochronnych.

5. Klub nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje i urazy powstałe w wyniku gry, jak również nie przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

 

Manager Klubu
Agnieszka Potempa

 

 

Dieta.pl head.com/pl
O nas

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

Nadchodzące wydarzenia
  • Nowy Partner HEAD Tennis

    2019-08-19

  • Lody na lato firmy Carte d’Or

    2019-07-28

  • Zniżka multisport na tenis ziemny

    2019-06-18

Dla Firm

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

Kontakt

Silesia Club s.c.
W. Wilczak E. Kossowska S. Kolczok

ul. Dzierżonia 19
41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com
e.kossowska@silesiaclub.com