Relaks

Bilard

Ruch

Dla dzieci

Parasole

Squash

Sauna

Rodzinnie

Tenis

Bilard

Sauna

Kinesiology Taping

Masaż

bilard SILESIA CLUB to także bilard, gdzie w komfortowych warunkach i wygodnym pomieszczeniu można oddać się przyjemności gry bez skrępowania i rozpraszania obecnością graczy tenisa czy Squasha.

Sala bilardowa jest w pełni klimatyzowana.

Koszt wynajęcia stołu- 15 zł/h

Jednocześnie istnieje możliwość wynajęcia całego pomieszczenia VIP, gdzie znajduje się stół bilardowy i zorganizowania zamkniętej imprezy dla kilkunastu osób, łącznie z cateringiem i indywidualna obsługą. W celu pozyskania szczegółów prosimy o kontakt z managerem Panią Karoliną Rosół (tel. 602 861 165, mail: manager@silesiaclub.com).

Możliwość rezerwacji stołu bilardowego w tygodniu od poniedziałku do piątku od 8:00 do 23:00, sobota 8:00-20:00, niedziela 8-16:00

Sauna jest zabiegiem ciepło-leczniczym, który stosuje się do celów kosmetyczno- higienicznych i w odnowie biologicznej. Prawidłowe stosowanie sauny może stanowić doskonały środek w regeneracji sił po wysiłku. Organizm oczyszcza się z toksyn i podnosi swą wydolność. Poza tym pobyt w saunie świetnie relaksuje i przygotowuje organizm do walki z infekcjami, ponieważ nagła i duża zmiana temperatur wzmacnia układ immunologiczny. Jest to szczególnie ważne dla osób, które stawiają na aktywny tryb życia. Wysoka temperatura powoduje rozszerzenie się naczyń krwionośnych oraz przyśpieszenie krążenia krwi, dzięki czemu mięśnie są znacznie lepiej odżywione, co z kolei przyspiesza ich regenerację.

masaz_sauna

Przebywanie w saunie powoduje utratę około 0,5 - 1,5 litra płynów, dlatego też bardzo ważne jest ich uzupełnienie. Najlepiej sprawdzi się woda mineralna lub sok naturalny. Pamiętajmy też o kremach i balsamach do ciała. Po saunie, nasza skóra o wiele lepiej przyjmuje wszelkiego rodzaju kosmetyki

UWAGA: w Silesia Club SAUNA JEST WLICZONA W CENĘ.

Kinesiology Taping (plastrowanie dynamiczne) - to metoda, która pozwala na osiąganie doskonałych rezultatów terapeutycznych przez działanie sensoryczne plastra kinesiology tape/k-active tape. Aplikacje kinesiology tapingu pozwalają na zachowanie pełnego zakresu ruchu, normalizację napięcia mięśniowego, aktywowanie mięśni uszkodzonych, zmniejszają ból i nienaturalne odczucia skóry, likwidują zastoje i obrzęki limfatyczne oraz korygują niewłaściwe pozycje stawów, korygują ułożenia powięzi i skóry i poprawiają mikrokrążenie.

kine-fiz

Najczęstsze zastosowanie Kinesiology Taping:

 • ból kręgosłupa,
 • kolano skoczka,
 • łokieć tenisisty/ golfisty,
 • bolesny bark,
 • naderwanie, naciągnięcie mięśni lub więzadeł,
 • zapalenie ścięgna Achillesa,
 • skręcenia/ zwichnięcia stawu kolanowego/ kostki,
 • obrzęki i wysięki,
 • siniaki,
 • blizny.

Właśnie zszedłeś z kortu czy klatki do squash'a i czujesz że organizm dostał nieźle "w kość"? To nic strasznego - masaż regeneracyjny pozwoli Ci 4-krotnie szybciej powrócić do pełni formy! Masaż po wysiłku pomaga usunąć objawy zmęczenia, zlikwidować napięcie mięśniowe i przywrócić równowagę zaburzonych czynności regulacyjnych różnych układów i narządów. 5-minutowy zabieg u masażysty odpowiada 20-minutowemu odpoczynkowi biernemu. masaz_thumb Pamiętaj! Krew przepływająca przez mięśnie przenosi tlen i substancje odżywcze. Pod wpływem masażu tkanka mięsniowa jest lepiej zaopatrywana w tlen i substancje odżywcze, szybciej zostają wydalone szkodliwe produkty przemiany materii, co wzmaga procesy odnowy. Masaż wykonuje się po upływie ok. 10-30 min, gdy tętno i częstość oddechów wrócą do stanu wyjścowego. Przed masażem najlepiej wziąć prysznyc, gdyż czysta skóra lepiej, reaguje na dotyk. Na mięśnie najbardziej zaangażowane w wysiłek stosuje się techniki rozluźniające (głaskanie, delikatne rozcieranie, wykonywane w powolnym tempie, powierzchowne ugniatanie, słąbą wibrację i wyciskanie). Rezerwacja: +48 691 493 100 - na zabieg należy się umawiać w recepcji klubu. Typy masaży do wyboru w Silesia Club:
 • - klasyczny
  • - nogi/ręce - 40 zł;
  • - plecy - 50 zł;
  • - całe ciało - 100 zł;
  • - odcinek kręgosłupa (lędźwiowy / piersiowy / szyjny) - 25 zł;
  • - stopy - 40 zł;
  • - twarzy - 35 zł;
 • - sportowy (powysiłkowy) - 15 minut - 30zł;
 • - relaksacyjny - 30 minut - 60zł; 60 minut - 80zł;

Dieta.pl head.com/pl
O nas

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

Nadchodzące wydarzenia
 • Nowy Partner HEAD Tennis

  2019-08-19

 • Lody na lato firmy Carte d’Or

  2019-07-28

 • Zniżka multisport na tenis ziemny

  2019-06-18

Dla Firm

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

Kontakt

Silesia Club s.c.
W. Wilczak E. Kossowska S. Kolczok

ul. Dzierżonia 19
41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com
e.kossowska@silesiaclub.com