Liga Squash

Liga Squash HEAD S4S League 2017/2018

Squash Attact – Summer Edition 2017

VI edycja turnieju Squash Silesia Cup

V edycja amatorskiego turnieju squasha Silesia Cup

LETNIA LIGA SQUASHA

Zimowa liga Squasha 2015/2016

Letnia Liga Squasha 2015

Zimowa Liga Squasha 2014/2015

Wyniki ligowe

W imieniu Stowarzyszenia S4S Squash For Silesia, głównego sponsora rozgrywek, firmy HEAD Polska, klubu Silesia Club Bytom, chcielibyśmy zaprosić wszystkich sympatyków squasha, na ligę squash zasadniczą HEAD S4S League 2017/2018

Liga Squash startujemy 18 września a po 8 kolejkach kończymy ją turniejem Master's (tylko dla uczestników ligi) 23 czerwca 2018.

Szacowana ilość uczestników ligi to od 50 do 80 osób o zróżnicowanych umiejętnościach. Dla każdego, zawodowca, amatora, początkującego znajdzie się przestrzeń do podnoszenia swoich umiejętności i sportowej rywalizacji.

PULA NAGRÓD wynosi, bagatela 7 000 zł brutto - więc zgodzicie się z nami, że jest o co grać :)

 

Wszystkich pasjonatów gry w squasha zapraszamy na Letnią Edycję Ligii Squasha! Rywalizacja na różnych szczeblach zaawansowania graczy, ogromne emocję, niezapomniana zabawa! Zapisz się już dziś! Lista już zapisany uczestników dostępna tutaj >> Liga Squasha Bytom

Witam 5 sierpnia w klubie Silesia Club w Bytomiu, odbyła się już VI edycja turnieju Squash Silesia Cup. Tradycyjnie rozgrywki toczyły się najpierw w czterech, czteroosobowych grupach. Po zakończeniu eliminacji, zawodnicy z miejsc a pierwszego i drugiego rywalizowali w drabince o miejsce 1 – 8, zawodnicy z kolejnych pozycji walczyli o pozycje 9 – 16. Po 6 godzin rywalizacji, pierwsze miejsce zajął debiutujący w rozgrywkach, Piotr Wicha, który w finale rozgrywek pokonał Honoriusza Sitko 3:0 <11:4; 11:8; 11:6), kończąc jednocześnie imponującą serię Honoriusza 5 zwycięskich meczów pod rząd, bez straty seta. (więcej…)

Tym raz turniej rozgrywany był w piątek, z finałem tuż przed północą. Fight by night! 20 zawodników w formule grupa - drabinka, rywalizowało o zwycięstwo w piątej edycji konkursu.

Bezkonkurencyjny okazał się Adam Pindur który w 7 spotkaniach odniósł komplet zwycięstw, tracąc tylko jedngo seta, przy 15 zdobytych. Drugie miejsce wywalczył Honoriusz Sitko, który poniósł porażkę dopiero w finale rozgrywek. Trzecie miejsce należało do Tomasz Polok, podobnie jak Honoriusz przegrał tylko z Adamem (dwukrotnie, raz w grupie, drugi raz w półfinale). Tuż przed północą, po zakończeniu rywalizacji, dodatkowe nagrody ufundowane przez klub Silesia Club, wylosowali Michał Koźlik, Radosław Radek Bekus i Łukasz Ratka. Jednocześnie wyróżnienie za największy progres od Silesia Squash Team wędruje do Łukasz Ratka. Po 68 pojedynkach ostateczna klasyfikacja wygląda tak: 1. Adam Pindur 2. Honoriusz Sitko 3. Tomasz Polok 4. Michał Koźlik 5. Łukasz Piasecki 6. Oskar Michalak 7. Marek Dagmara Kwiatos 8. Katarzyna Łuczko 9. Michał Łodej 10. Mirosław Pawłowski 11. Łukasz Wac 12. Łukasz Ratka 13. Radek Bekus 14. Artur Pyza 15. Damian Bolacki 16. Donard Kuchta 17. Kamil Postawa 18. Marcin Malcherek 19. Rafał Meler 20. Maciej Mazurkiewicz Wszystkim uczestnikom, oraz tym którzy niestety nie mogli wziąć czynnego udziału w turnieju ze względu na ograniczoną ilość miejsc dziękuję za super atmosferę :) Pomimo ogromne upału (zwłaszcza w fazie grupowej), pomimo bardzo późnego finału, pomimo lekkich kontuzji było fajnie Was znowu wszystkich spotkać, VI edycja Silesia Cup ... już 5 sierpnia :)

Zobacz fotorelację >>

Liga Squasha

Letnia Liga Squasha 2016

zlsquasha2016

liga15

Dodatkowe informacje: tutaj
liga14a

Dieta.pl head.com/pl
O nas

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

Nadchodzące wydarzenia
  • Nowy Partner HEAD Tennis

    2019-08-19

  • Lody na lato firmy Carte d’Or

    2019-07-28

  • Zniżka multisport na tenis ziemny

    2019-06-18

Dla Firm

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

Kontakt

Silesia Club s.c.
W. Wilczak E. Kossowska S. Kolczok

ul. Dzierżonia 19
41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com
e.kossowska@silesiaclub.com