Tennis

Turniej WTK Skrzatów Grudzień 2018

Turniej deblowy ATŚ- 18.11.2018

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów

Turniej tenisowy o Puchar Prezydenta Bytomia

Turniej walentynkowy 19 luty 2017

Halowy Turniej Wojewódzki Skrzatów – Styczeń 2017

17-18 Grudzień 2016 – turniej WTK Skrzatów

Mikołajkowy Turniej Tenisowy 10 – relacja

W ostatni weekend na kortach Silesia Club rozegraliśmy turniej WTK Skrzatów. Mecze trwały do późnych godzin wieczornych, poziom bardzo wysoki, można było pooglądać naprawdę fajne mecze!
:)
W finale chłopców spotkali się Tymoteusz Kapela z Nawrot Szymon. Pojedynek zakończył się wygraną Tymoteusza 6/1, 6/3. W kategorii singlowej dziewcząt Kinga Wahl-Maniecka pokonała Sarę Husar 6/0 6/1.
Do kategorii deblowej dziewcząt zapisało się 7 par. Po zaciętym pojedynku z wygranej mogły się cieszyć Głąb Michalina i Dyląg Konstancja pokonując Kingę Wahl-Maniecką i Grochowską Julię 6/4 2/6 10/8.


Za nami kolejny turniej deblowy z cyklu ATŚ który miał miejsce na krytych kortach naszego środka dnia 18.11.2018 w Bytomiu.


Końcowa klasyfikacja: 1. Damian Przybyło 10 pkt, 2. Maciej Garczyński 9 pkt, 3. Krzysztof Stefańczyk 8 pkt Zapraszamy na kolejny turniej, pełna rozpiska pod linkiem poniżej ! :)


Harmonogram Grand Prix ATS


To był aktywny turniejowy weekend! W sobotę oraz niedzielę na obiekcie Silesia Club rozgrywaliśmy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów. Do rywalizacji stanęło 12 zawodniczek.
Finałowy meczy singlowy wygrała Kostka Natalia, pokonując Struzik Adriannę 6/0 6/0. Rozegraliśmy również pojedynki deblowe, gdzie zwycięstwo odniosły Kostka Natalia oraz Wahl-Maniecka Kinga pokonując w finale Husar Sarę Struzik Adriannę po zaciętym meczu 6/3 6/4.
Przedstawiamy poniżej pełne drabinki wraz z wynikami.
Dziękujemy wszystkim zawodniczką i zapraszamy na następny turniej !

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków tenisa oraz graczy na turniej tenisowy o puchar prezydenta miasta Bytomia - Adama Bartyli. Przed nami wspaniałą coroczna rywalizacja na zamkniętych kortach Silesia Miechowice. Finał już 11-12 listopada 2017!

turniej tenisowy o puchar prezydenta Bytomia,

[caption id="attachment_2097" align="alignnone" width="800"]Turniej walentynkowy Turniej walentynkowy tenisa[/caption] Turniej walentynkowy Silesia Club 2017

Walentynkowy turniej tenisa ziemnego w Bytomiu już 19 lutego na kortach krytych w Silesia Club. Zapraszamy!

   

W dniach 6-8 stycznia w naszym klubie odbył się Halowy Turniej Wojewódzki Skrzatów. Dziękujemy za liczną frekwencje i sportową atmosferę. Gratulujemy wszystkim zawodnikom. Miło nam poinformować, że Jan Wieczorek, zawodnik naszego klubu zajął II miejsce w singlowej kategorii, a młodszy brat Antoni bardzo dobrze poradził sobie w parze deblowej razem Olszowik Bartłomiej. Poniżej fotorelacja oraz pełne drabinki z wynikami. Zapraszamy na kolejny turniej ! :)​

Fotorelacja z wydarzednia dostępna tutaj >>

17-18 grudnia na naszych kortach miał miejsce kolejny turniej WTK Skrzatów. Do turnieju zgłosiło się 23 zawodników i 13 zawodniczek. Miejsca końcowe w danej kategorii ukształtowały się następująco:

17-18 grudnia na naszych kortach miał miejsce kolejny turniej WTK Skrzatów. Do turnieju zgłosiło się 23 zawodników i 13 zawodniczek. Miejsca końcowe w danej kategorii ukształtowały się następująco:

Kategoria dziewczynki singiel:

Kategoria dziewczynki singiel:

1 miejsce Siwakowska Karolina
1 miejsce Siwakowska Karolina 2 miejsce Gasz Wiktoria
2 miejsce Gasz Wiktoria 3 miejsce Strzyżewska Zosia, Kulczycka Zuzanna

3 miejsce Strzyżewska Zosia, Kulczycka Zuzanna

Kategoria dziewczynki debel:
Kategoria dziewczynki debel: 1 miejsce Gasz Wiktoria, Siwakowska Karolina
1 miejsce Gasz Wiktoria, Siwakowska Karolina 2 miejsce Makaro Natasza, Wojtaszczyk Maria

2 miejsce Makaro Natasza, Wojtaszczyk Maria

Kategoria chłopców singiel:
Kategoria chłopców singiel: 1 miejsce Tomasiak Jakub
1 miejsce Tomasiak Jakub 2 miejsce Kaszowski Szymon
2 miejsce Kaszowski Szymon 3 miejsce Voigt Piotr, Mazur Mikołaj

3 miejsce Voigt Piotr, Mazur Mikołaj

Kategoria chłopców debel

Kategoria chłopców debel

1 miejsce Mazur Mikołaj, Wieczorek Jan (zawodnik Silesia Club)
1 miejsce Mazur Mikołaj, Wieczorek Jan (zawodnik Silesia Club) 2 miejsce Kaszowski Szymon, Migdalski Mikołaj

2 miejsce Kaszowski Szymon, Migdalski Mikołaj

Zawodnikom dziękujemy za sportowe emocje, zapraszamy na kolejny turniej 6-7 stycznia 2017r.

Zawodnikom dziękujemy za sportowe emocje, zapraszamy na kolejny turniej 6-7 stycznia 2017r. Fotorelacja>>

W niedzielę 4-tego grudnia odbył się  tenisowy turniej dzieci  w kategorii wiekowej do 10 lat. Wyniki rozgrywek są w opracowaniu. Zapraszamy do fotorelacji poniżej i galerii >>.


  4 grudnia nasz ośrodek tenisowy odwiedził Święty Mikołaj ! Każdy uczestnik turnieju Tenis 10 został obdarowany świąteczną paczką słodkości. Dziękujemy za sportową rywalizację i zapraszamy na kolejny turniej 8.01.2017. Pełna klasyfikacja po 3 turniejach wkrótce zostanie opublikowana

Dieta.pl head.com/pl
O nas

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

Nadchodzące wydarzenia
  • Nowy Partner HEAD Tennis

    2019-08-19

  • Lody na lato firmy Carte d’Or

    2019-07-28

  • Zniżka multisport na tenis ziemny

    2019-06-18

Dla Firm

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

Kontakt

Silesia Club s.c.
W. Wilczak E. Kossowska S. Kolczok

ul. Dzierżonia 19
41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com
e.kossowska@silesiaclub.com