Liga tennisa

Letnia liga amatorskiego tenisa ziemnego

Turniej tenis 10 – Niedziela 15 kwietnia

Zimowa liga tenisa – korty na hali

Damska zimowa liga tenisowa

Letnia liga tenisa ziemnego 2017

Amatorska liga tenisa

Zimowa liga tenisa 2016/2017

LETNIA LIGA TENISA 2016

Wyniki ligowe

Trwają zapisy na letnią ligę amatorskiego tenisa ziemnego w klubie Silesia Miechowice.

tenis10

Zapisy już trwają do kolejnej edycji turnieju z serii Tenis 10. Zapisz się już dziś!

Zapraszamy do uczestnictwa w zimowej lidze tenisa ziemnego organizowanej rok rocznie na naszej ogrzewanej hali tenisowej. Można zdobyć cenne doświadczenie, nowe umiejętności oraz poznać ciekawych ludzi, których łączy wspólna pasja.

Serdecznie zapraszamy wszystkie tenisistki do uczestnictwa w amatorskiej lidze tenisa ziemnego w sezonie zimowych rozgrywanym na odnowionych kortach w naszej ogrzewanej hali.

 

Serdecznie wszystkich graczy amatorsko w tenisa ziemnego zapraszamy do uczestnictwa w prowadzonej w naszym ośrodku sportowym Silesia w Miechowicach w corocznej letniej edycji ligi tenisa, która odbywa się na naszych otwartych kortach o nawierzchni ceglanej.  Gwarantujemy udana zabawę i dużo sportowych emocji a dla najlepszych zawodników atrakcyjne nagrody i pamiątkowe puchary. Uczestnictwo można zgłaszać telefonicznie lub osobiście w recepcji klubu.

 Liga tenisa

Korty tenisowe lato- Bytom Miechowice

Planujemy rozpoczęcie sezonu już 15 maja br. Do zapisów zapraszamy Panów i Panie w każdym wieku. W zależności od ilości osób zostaną przygotowany podział na kategorie. Wpisowe jedynie 50 zł tylko do 15 tego maja 2017. Będą emocje! Nie może Cię tutaj zabraknąć. Sprawdź swoje siły i umiejętności!

na-fb

Amatorska liga tenisa - już tej zimy na naszych kortach, rozpoczęta... Mimo tego jeszcze prowadzimy zapisy!

Ostatnie miejsca do zamknięcia listy!

Rusza zimowa liga tenisa już od 3 października! Nie zwlekaj i zapisz się już dziś za pośrednictwem strony, telefonicznie a najlepiej przyjdź do klubu i załatw wszystkie formalności przy okazji treningu. Gwarantujemy świetną zabawę, możliwość poznania nowych ludzi oraz dla najlepszych graczy atrakcyjne nagrody. plakat_debel_drukplakat_singel_druk  

Liga Tennisa

Letnia Liga Tenisa 2016

Dieta.pl head.com/pl
O nas

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

Nadchodzące wydarzenia
  • Nowy Partner HEAD Tennis

    2019-08-19

  • Lody na lato firmy Carte d’Or

    2019-07-28

  • Zniżka multisport na tenis ziemny

    2019-06-18

Dla Firm

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

Kontakt

Silesia Club s.c.
W. Wilczak E. Kossowska S. Kolczok

ul. Dzierżonia 19
41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com
e.kossowska@silesiaclub.com