Turnieje Tennis 10

Wyniki turniejów z serii – Tenis 10

Turniej Mikołajkowy Tenis 10

Listopadowy turniej tenis 10

Tenis 10- Silesia Club Cup. 1 – Jesień 2017

Czerwcowy turniej z serii tenis 10 w Bytomiu!

Już 2-go kwietnia turniej Tenis 10!

Klasyfikacja generalna Tenis 10 po pięciu turniejach.

Turniej Tenis 10 – Luty 2017 – WYNIKI

Aktualne wyniki turniejów z serii tenis 10:

 

3 SILESIA KIDS CUP

3 Silesia klasyfikacja 2017-18

3 grudnia nasz ośrodek tenisowy odwiedził Święty Mikołaj ! Każdy uczestnik turnieju Tenis 10 został obdarowany świąteczną paczką słodkości. Dziękujemy za sportową rywalizację i zapraszamy na kolejny turniej. Pełna klasyfikacja po 3 turniejach wkrótce zostanie opublikowana!

Fotorelacja >>

Trwają zapisy na tenisowy turniej dziecięcy serii tenis 10 - edycja listopadowa!

Zapisy na turniej tenis 10 już trwają!

Serdecznie zapraszamy już czwartego czerwca na kolejny turniej organizowanych na naszych kortach z serii turniej Tenis 10.

Zapisy już trwają! silesia club plakat tenis10

Zapraszamy na turniej organizowany w naszym ośrodku tenisowym w Miechowicach Bytomiu o nazwie Tenis 10, odbędzie się już 02.04.2017! Turnieje PZT dla najmłodszych zawodników z serii Tenis 10 odbywają się na krytym i ogrzewanym korcie w sezonie jesienno-zimowym. Zapraszamy do zapisów!

Przedstawiamy ogólną klasyfikację Tenis 10 po pięciu turniejach.

Wyniki ostatnich zmagań na korcie podczas turnieju Tenis 10:

Kategoria czerwona:

Chłopcy: 1. Biegalski Aleksander 2. Voigt Marcin 3. Voigt Tomasz Dziewczynki: 1. Nowicka Anna

Kategoria pomarańczowa:

Chłopcy: 1. Mazur Paweł 2. Biegalski Aleksander 3. Tobór Kacper Dziewczynki: 1. Wojciechowska Maja 2. Wilczek Paulina 3. Kołakowska Atena

Kategoria zielona:

Chłopcy: 1. Złoga Karol 2. Jedryka Jakub 3. Wieczorek Antoni Dziewczynki: 1. Głąb Michalina 2. Rduch Milena 3. Mazur Marta Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejny turniej 19.03! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów w zakładce galeria.

Dieta.pl
O nas

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

Nadchodzące wydarzenia
  • Promocyjne ferie w Silesia Club od 29.01 do 11.02.2018

    2018-01-25

  • Sukces naszego podopiecznego

    2018-01-25

  • Wyniki turniejów z serii – Tenis 10

    2017-12-31

Dla Firm

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

Kontakt

Silesia Club s.c.
W. Wilczak E. Kossowska S. Kolczok

ul. Dzierżonia 19
41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com
e.kossowska@silesiaclub.com