AKTUALNOŚCI

sobota, 14 marzec 2020 15:56

W dniach 15-25.03.2020 Klub ZAMKNIĘTY! Wyróżniony

Kierując się dobrem Nas wszystkich oraz zaleceniami odpowiednich instytucji państwowych, nasz klub pozostanie zamknięty w dniach 15-25 marca 2020 r.

Wszystkie rezerwację abonamentowe zostaną automatycznie przedłużone o okres zamknięcia klubu.

Mamy nadzieję, że decyzja ta jest zrozumiała dla wszystkich naszych klubowiczów. W tej niecodziennej dla nas wszystkich sytuacji, apelujemy o stosowanie się do odgórnych zaleceń, a na pewno szybciej wrócimy do normalnego funkcjonowania. Ze sportowym pozdrowieniem Zespół Silesia Club

Więcej w tej kategorii: « Godziny otwarcia 2019/2020

O NAS

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

DLA FIRM

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

Silesia Club s.c.
W. Wilczak, E. Kossowska, S. Kolczok

ul. Dzierżonia 19

41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com
e.kossowska@silesiaclub.com

Copyright © 2020 Silesia Club Bytom - Tennis & Squash. All Rights Reserved.