Wyjątkowe sportowe urodziny dla dziecka. 

 
Urodziny waszej pociechy to dla was rodziców bardzo ważny dzień. Dla waszego dziecka to najważniejszy dzień. Dziecko czeka na wymarzony prezent na słodycze i super imprezę. Dzięki nam możesz ją dziecku zorganizować. Nasi animatorzy sprawią iż wasza pociecha pokocha sport. 
 
Koszt: 450 zł.
 
Urodziny na sportowo trwają dwie godziny. Zajęcia na sportowo i impreza z tortem i szampanem. 
 
Cena obejmuje 12 uczestników urodzin, zawiera rezerwacje kortu do gier i zabaw, rezerwację kawiarni aby przygotować poczęstunek, animatora oraz wodę i soki w ilości nielimitowanej. 
 
Każdy dodatkowy uczestnik to dodatkowa opłata 30zł/os. Powyżej 16-tej osoby opłata za dodatkowego animatora 100 zł.  
 
W celu omówienia wszelkich szczegółów związanych z organizacją imprezy i rezerwacją terminu prosimy o kontakt z recepcją. 
 

Regulamin imprezy urodzinowej

 1. Urodziny na sportowo odbywają się na obiekcie sportowym Silesia Club, ul. Dzierżonia 19, 41-908 Bytom - Miechowice

 2. Rezerwacja wstępnego terminu urodzin można dokonać osobiście w recepcji klubu wypełniając formularz zgłoszenia i wpłacając kaucję w wysokości  100zł. W przypadku anulacji urodzin kaucja przepada.

 3. Potwierdzeniem rezerwacji jest wypełnienie „Formularza zamówienia imprezy urodzinowej” oraz wpłacenie kaucji.

 4. Do dyspozycji jubilata i jego gości przez czas trwania imprezy urodzinowej(2h) jest kort tenisowy wraz z animatorem oraz zarezerwowane stoliki w kawiarni klubowej.

 5. Organizator w cenie pakietu podstawowego urodzin zapewnia wodę mineralną i soki.

 6. Jubilat oraz zaproszeni goście podczas trwania urodzin pozostają pod opieką animatora prowadzącego urodziny

 7. Animator odpowiedzialny jest za poprowadzenie zajęć sportowych podczas trwania urodzin.

 8. Zamawiający ponosi odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez uczestników urodzin.

 9. Silesia Club zastrzega sobie prawo do zamieszczania wybranych zdjęć z przyjęcia na swojej stronie internetowej oraz w swoich materiałach reklamowych. W przypadku, gdy rodzice Jubilata nie wyrażają zgody na wykorzystanie zdjęć z udziałem ich dziecka, należy powiadomić o tym personel  kortów Silesia Club drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 10. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają zapisy Regulaminu ogólnego kortów Silesia Club.

 11. Wszystkie zmiany dotyczące imprezy urodzinowej należy zgłaszać najpóźniej 2 dni przed urodzinami.

Życzymy miłej zabawy!

 

Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy imprezy urodzinowej.

Regulamin imprezy urodzinowej

 

O NAS

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

DLA FIRM

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

Silesia Club S.C.
Emilia Kossowska, Agnieszka Gajecka

ul. Dzierżonia 19

41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com

Copyright © 2023 Silesia Club Bytom - Tennis & Squash. All Rights Reserved.
Projekt | Implementacja | Administracja - weebMG.pl