RELAKS

SAUNA

Sauna jest zabiegiem ciepło-leczniczym, który stosuje się do celów kosmetyczno- higienicznych i w odnowie biologicznej. Prawidłowe stosowanie sauny może stanowić doskonały środek w regeneracji sił po wysiłku. Organizm oczyszcza się z toksyn i podnosi swą wydolność. Poza tym pobyt w saunie świetnie relaksuje i przygotowuje organizm do walki z infekcjami, ponieważ nagła i duża zmiana temperatur wzmacnia układ immunologiczny. Jest to szczególnie ważne dla osób, które stawiają na aktywny tryb życia. Wysoka temperatura powoduje rozszerzenie się naczyń krwionośnych oraz przyśpieszenie krążenia krwi, dzięki czemu mięśnie są znacznie lepiej odżywione, co z kolei przyspiesza ich regenerację.

Przebywanie w saunie powoduje utratę około 0,5 - 1,5 litra płynów, dlatego też bardzo ważne jest ich uzupełnienie. Najlepiej sprawdzi się woda mineralna lub sok naturalny. Pamiętajmy też o kremach i balsamach do ciała. Po saunie, nasza skóra o wiele lepiej przyjmuje wszelkiego rodzaju kosmetyki.

UWAGA: w Silesia Club SAUNA JEST WLICZONA W CENĘ.

Dla klientów zewnętrznych sauna jest w cenie 25 zł /h.

BILARD

SILESIA CLUB to także bilard, gdzie w komfortowych warunkach i wygodnym pomieszczeniu można oddać się przyjemności gry bez skrępowania i rozpraszania obecnością graczy tenisa czy Squasha.

Sala bilardowa jest w pełni klimatyzowana.

Koszt wynajęcia stołu- 25 zł/h

Jednocześnie istnieje możliwość wynajęcia całego pomieszczenia VIP, gdzie znajduje się stół bilardowy i zorganizowania zamkniętej imprezy dla kilkunastu osób, łącznie z cateringiem i indywidualna obsługą.

W celu pozyskania szczegółów prosimy o kontakt z managerem (tel. +48 691 493 100)

Możliwość rezerwacji stołu bilardowego w tygodniu od poniedziałku do piątku od 8:00 do 22:00, sobota 8:00-16:00, niedziela 8-16:00

KAWIARENKA

W naszej klubowej kawiarence serwujemy dla Was zimne i ciepłe napoje. Szczególnie polecamy przepyszne kawy a w ciepłe dni dla ochłody lody Carte d'Or podawane w kubełkach na miejscu i na wynos.

O NAS

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

DLA FIRM

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

KONTAKT

Silesia Club

ul. Dzierżonia 19

41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com

Copyright © 2024 Silesia Club Bytom - Tennis & Squash. All Rights Reserved.
Projekt | Implementacja | Administracja - weebMG.pl