SERWIS

Nasz klub wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt do naciągania rakiet – maszynę P-6000, która używana jest m.in. podczas najbardziej prestiżowego turnieju wielkoszlemowego na Wimbledonie !!!

Twój sprzęt wymaga modyfikacji lub wyrównania parametrów? – nie ma problemu – dzięki urządzeniu Precision Tuning Centre marki Prince dobierzemy takie parametry Twojego sprzętu, abyś mógł się w pełni poczuć jak zawodowy gracz i całkowicie wykorzystać potencjał swoich rakiet.

Zapraszamy do korzystania z centrum serwisowego!

Usługa Cena
Naciągnięcie rakiety do tenisa 40zł (+ koszt naciągu)
Naciągnięcie rakiety do squasha 40zł (+ koszt naciągu)
Usługa EKSPRESOWA naciągnięcia rakiety do tenisa/squasha 50zł (+ koszt naciągu)
Naciągnięcie rakiety do badmintona 50zł

Usługa EKSPRESOWA naciągnięcia rakiety do badmintona
65zł

Wymiana gromety w rakiecie tenisowej
15zł
Wymiana gromety w rakiecie do squash 10zł
Wypożyczenie rakiety do Tenisa 10zł
Wypożyczenie 4 piłek do Tenisa 5zł
Wypożyczenie kosza piłek do Tenisa 10zł
Wypożyczenie rakiety do squash 10zł
Wypożyczenie 1 piłki do squasha 2zł

Wymiana owijki:
Gratis* dotyczy owijek zakupionych w naszym salonie sprzedaży
2zł* dotyczy wymiany owijek wierzchnich nie zakupionych w naszym salonie sprzedaży
3zł* dotyczy wymiany owijek bazowych nie zakupionych w naszym salonie sprzedaży

O NAS

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

DLA FIRM

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

KONTAKT

Silesia Club

ul. Dzierżonia 19

41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com

Copyright © 2024 Silesia Club Bytom - Tennis & Squash. All Rights Reserved.
Projekt | Implementacja | Administracja - weebMG.pl