AKTUALNOŚCI

niedziela, 03 maj 2020 11:05

Wracamy na korty 4 maja!

Drodzy Sympatycy Silesia Club!

 

Niezmiernie cieszymy się, że od 4 maja będziemy mogli gościć Was ponownie w naszym klubie.

 

Dobre wiadomości dotyczą póki co tylko tenisistów. Zapraszamy Was serdecznie do ruchu na świeżym powietrzu i korzystania z kortów otwartych.

 

Jednocześnie z trudną sytuacją finansową ośrodka, zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich klubowiczów o wsparcie nas w tym trudnym czasie poprzez rezygnację z możliwości odgrywania niewykorzystanych godzin z karnetu zimowego. Rezygnacja z powyższych i opłaty za kort, pozwolą nam wyciągnąć klub z kryzysu. Jednocześnie Wszystkich, dla których taka forma wsparcia nas jest niemożliwa, informujemy, że będą mieli możliwość odegrania zaległości do dnia 7 czerwca 2020 r. 

 

Dziękujemy za okazane wsparcie i liczymy na wysoką frekwencję w sezonie letnim!

 

Do zobaczenia w Silesia Club!

O NAS

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

DLA FIRM

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

Silesia Club

ul. Dzierżonia 19

41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com

Copyright © 2024 Silesia Club Bytom - Tennis & Squash. All Rights Reserved.
Projekt | Implementacja | Administracja - weebMG.pl