AKTUALNOŚCI

czwartek, 19 październik 2023 20:03

Badminton!

Oprócz znajdujących się od lat w ofercie klubu kortów do squash'a i tenisa ziemnego dostępne są nowo otwarte i jak dotąd jedyne na terenie miasta Bytom boiska do badmintona.

Zapewniają one doskonałe warunki do gry. Doświadczona, wykwalifikowana kadra trenerska dba o postępy graczy na każdym poziomie zaawansowania.

Badminton to jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportów w Polsce i na świecie.

Zapraszamy każdego kto jeszcze nie grał do sprawdzenia jak przyjemny jest to sport od pierwszego treningu z profesjonalnym trenerem lub z własnym partnerem.

Osoby grające już w badmintona z pewnością docenią profesjonalne oświetlenie, które zostało zamówione i skonfigurowane pod tą dyscyplinę, abyście mogli jeszcze bardziej czerpać radość z gry.

 

 

O NAS

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

DLA FIRM

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

Silesia Club

ul. Dzierżonia 19

41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com

Copyright © 2024 Silesia Club Bytom - Tennis & Squash. All Rights Reserved.
Projekt | Implementacja | Administracja - weebMG.pl