AKTUALNOŚCI

czwartek, 31 styczeń 2019 14:48

Turniej HWTK Młodzików

Został rozegrany na kortach klubu Silesia Mechowice kolejny turniej tenisowy z serii HWTK Młodzików.
Poniżej przedstawiamy pełną drabinkę singlową oraz deblową.
W meczu finałowym Piotr Voigt pokonał Dominika Spychalskiego 6/1; 6/1.
Natomiast w pojedynku deblowym po zaciętym boju zwycięstwo odniosła para Mikołaj Ćwiek, Bartosz Misztal pokonując w finale zawodników Michał Leja oraz Dominik Spychalski 0/6; 6/3; 10/5.
Dziękujemy za udział i sportową rywalizację wszystkim zawodnikom. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejny turniej z całymi rodzinami.

O NAS

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

DLA FIRM

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

Silesia Club S.C.
Emilia Kossowska, Agnieszka Gajecka

ul. Dzierżonia 19

41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com
e.kossowska@silesiaclub.com

Copyright © 2021 Silesia Club Bytom - Tennis & Squash. All Rights Reserved.