AKTUALNOŚCI

niedziela, 17 marzec 2019 21:28

Turniej Tenis 10 – marzec 2019

Równocześnie z turniej WTK Skrzatów na kortach rozegraliśmy turniej Tenis 10.

Wyniki turniejowe:

Kategoria czerwona:

Dziewczynki: 1. Biegalska Nina, 2. Osys Maria, 3. Hajda Zofia

Chłopcy: 1. Rozborski Filip, 2. Ptasznik Michał, 3. Nędza Aleksander

Kategoria pomarańczowa

Dziewczynki: 1. Bryła Antonina

Chłopcy: 1. Witek Maksymilian, 2. Lucjan Larysz, 3. Skotnicki Artur

Kategoria zielona:

Dziewczynki: 1. Nowicka Anna, 2. Caruk Laura

Chłopcy: 1. Swatek Natan, 2. Skórski Aleksander, 3. Górniewski Mateusz

Brawa dla naszego zawodnika Maksa, wychowanka naszego klubu! Trzymamy kciuki i przyglądamy się dalszemu rozwojowi twojej sportowej kariery. :)

O NAS

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

DLA FIRM

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

Silesia Club S.C.
Emilia Kossowska, Agnieszka Gajecka

ul. Dzierżonia 19

41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com
e.kossowska@silesiaclub.com

Copyright © 2021 Silesia Club Bytom - Tennis & Squash. All Rights Reserved.