AKTUALNOŚCI

niedziela, 17 marzec 2019 21:30

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów

11.03.2019 zakończyliśmy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów. Frekwencja dopisała, zgłosiło się łącznie 27 zawodników, 14 dziewczynek i 13 chłopców.

W grze pojedynczej dziewczyn w finale spotkały się Andreou Maria (SCT Pszczyna) pokonując Głąb Michalinę (Akademia Sportowa Gliwice) 3/6 6/3 10/1.

W finale singlowym chłopców do rywalizacji stanęli Kowal Patryk (SPORT KLUB KRYSPINÓW) oraz Sadzik Jan (KT Błonia Kraków). Po zaciętym meczu Patryk pokonał Jana 7/6(5) 5/7 10/7.

Gra podwójna dziewczyn zwycięstwo: Lisik Magdalena, Głąb Michalina 6/4 4/6 12/10 Dyląg Konstancja, Kmiecik Anna

Gra podwójna chłopców zwycięstwo : Sadzik Jan, Kowal Patryk 6/0 6/1 pokonali Mazur Paweł, Biegalski Alexander.

O NAS

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

DLA FIRM

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

Silesia Club S.C.
Emilia Kossowska, Agnieszka Gajecka

ul. Dzierżonia 19

41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com
e.kossowska@silesiaclub.com

Copyright © 2021 Silesia Club Bytom - Tennis & Squash. All Rights Reserved.